Oferta

Transport samochodowy

DKA LOGISTICS SP. Z O.O.  zajmuje się m.in. organizowaniem samochodowych transportów krajowych i międzynarodowych (wewnątrzunijnych oraz poza Unię Europejską). Towar dostarczamy z najwyższą starannością, zawsze dobieramy odpowiedni środek transportu, dostosowany do rodzaju przewożonego ładunku. Nowoczesna flota gwarantuje najwyższy poziom świadczonych usług. Nasi wykwalifikowani pracownicy służą Państwu doradztwem w zakresie transportu i logistyki. Powierzony nam ładunek jest bezpieczny i cały czas nadzorowany.

Transport samochodowy organizowany jest w oparciu o bazę naszych sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych partnerów.

Aby sprostać Państwa oczekiwaniom oferujemy szeroką gamę pojazdów:

plandeki, firanki, wywrotki, chłodnie, izotermy, ruchome podłogi, colimuld-y, jumbo, cysterny, platformy.

 

Dysponujemy poniższymi pojazdami:

  • 1,5 tony, które mogą zabrać 8-10 europalet,
  • 3,5 tony, przygotowanymi do przewozu 15 europalet,
  • 6,5 tony, samochodami 18 paletowymi,
  • 24-25 ton:

* standardy (dł.-13,6 m, szer. 2,45-2,5 m, wys. 2,6–2,8 m),

* megi (dł.-13,6 m, szer. 2,48 m, wys. 3 m),

* zestawy (dł.-7,7+7,7 m, szer. 2,48 m, wys. 3 m).

 

Zawsze mamy na celu optymalizację czasu i kosztu transportu przesyłek, dlatego rozwiązania transportowe planujemy w oparciu o przewozy drobnicowe, częściowe i całopojazdowe.

Mamy nadzieję że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i będziemy mieć okazję do szerszej prezentacji naszych usług.

Zapraszam do kontaktu,

Tomasz Scheffler - Kierownik Działu Transportu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.