Oferta

Węgiel i koks

Zgromadzone doświadczenia pozwalają nam oferować swoje usługi w zakresie sprzedaży węgli grubych, miałów węglowych, koksu oraz węgla brunatnego. Sprzedaż ta może być realizowana łącznie z usługą transportową zarówno kolejową jak i samochodową.
W naszej ofercie znajdują się węgle grube i groszki, eko groszki oraz węgle w sortymentach miałowych. Tak szeroka gama naszych bezpośrednich kontraktów pozwala dać odbiorcom gwarancję nie tylko zapewnienia ciągłości dostaw ale co najważniejsze stabilnej jakości oferowanych węgli.


Szczególny nacisk kładziemy na kwestie jakościowe, bo to one naszym zdaniem powinny decydować o doborze partnerów handlowych. Najistotniejszą sprawą jest więc aby każda dostawa była udokumentowana certyfikatem jakościowym producenta.
Naszymi dostawcami w zakresie węgla są producenci krajowi i zagraniczni.


Naszymi klientami są: -odbiorcy zużywający paliwa stałe na potrzeby własne,grzewcze i technologiczne, -odbiorcy prowadzący sprzedaż na bazie własnych składów opałowych lub firm pośredniczących.


Możemy Państwu zaoferować również transport samochodowy i kolejowy na korzystnych warunkach. Umożliwiają nam to podpisane umowy zarówno z prywatnymi spedytorami jak i prywatnymi przewoźnikami kolejowymi. Mamy nadzieję, że nasza oferta współpracy przy jednoczesnym stosowaniu konkurencyjnych cen, znajdzie zainteresowanie a w konsekwencji pozwoli na podjęcie współpracy z korzyścią dla obu stron. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na każde Państwa zapytania zarówno w zakresie jakości jak i oferowanych cen.

 

Osoba kontaktowa - Piotr Hąc

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.